Type-it.no
  Gallerie Kontakt Absenden  
 
 
 
 
     
  KONTAKTINFORMATIONEN

     
 
Firma: Type-it AS
   
Adresse: Teglbrennerveien 7c
N-7016 Trondheim, NORWEGEN
   
Tel.: (+47) 73 84 18 00
   
Web: www.type-it.no
 
Klikk for større kart
   
 
Christian Aalberg
Geschäftsführer
   
E-Mail: aalberg@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 08
Mobil: (+47) 918 28 262
 
Jørgen Aunaas
Aufsichtsratsvorsitzender
   
E-Mail: aunaas@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 02
Mobil: (+47) 911 91 800
   
 
Rune Silvik
Schriftsetzer
   
E-Mail: r.silvik@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 04
Mobil: (+47) 984 21 300
 
Ken Erik Knappe
Reprotechniker und Schriftsetzer
   
E-Mail: knappe@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 07
Mobil: (+47) 915 71 584
   
 
Merete Kulset
Grafikdesigner
   
E-Mail: kulset@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 15
Mobil: (+47) 906 74 923
 
Arild Bekkadal
Diplomingenieur, Informatik
   
E-Mail: bekkadal@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 12
Mobil: (+47) 913 88 483
   
 
Hilde Silvik
Schriftsetzerin
   
E-Mail: h.silvik@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 18
Mobil: (+47) 412 35 445
 
Ole Kristian Vaagland
Grafiker
   
E-Mail: vaagland@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 13
Mobil: (+47) 922 33 461
   
 
Jannicke Skibnes
Schriftsetzerin
   
E-Mail: skibnes@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 09
Mobil: (+47) 990 27 633
 
Tore Thrana
Schriftsetzer
   
E-Mail: thrana@type-it.no
Tlf. direkt: (+47) 73 84 18 19
Mobil: (+47) 472 80 665
   
 
Elin Verde
Beraterin
   
E-Mail: verde@type-it.no
Mobil: (+47) 936 92 001
 
 
     
  
  Norsk English Français Deutsch