Type-it.no
  Galleri Kontakt Send filer  
 
 
 
 
     
  KONTAKTINFORMASJON

     
 
Firma: Type-it AS
   
Adresse: Teglbrennerveien 7c
N-7016 Trondheim
   
Telefon: (+47) 73 84 18 00
   
Web: www.type-it.no
 
Klikk for større kart
   
 
Christian Aalberg
Daglig leder
   
E-post: christian@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 08
Mobil: (+47) 918 28 262
 
Jørgen Aunaas
Arbeidende styreformann
   
E-post: jorgen@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 02
Mobil: (+47) 911 91 800
   
 
Rune Silvik
Typograf
   
E-post: rune@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 04
Mobil: (+47) 984 21 300
 
Ken Erik Knappe
Reprotekniker og typograf
   
E-post: ken@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 07
Mobil: (+47) 915 71 584
   
 
Merete Kulset
Grafisk designer
   
E-post: merete@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 15
Mobil: (+47) 906 74 923
 
Arild Bekkadal
Sivilingeniør, Datateknikk
   
E-post: arild@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 12
Mobil: (+47) 913 88 483
   
 
Hilde Silvik
Typograf
   
E-post: hilde@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 18
Mobil: (+47) 412 35 445
 
Ole Kristian Vaagland
Grafiker
   
E-post: ole@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 13
Mobil: (+47) 922 33 461
   
 
Jannicke Skibnes
Typograf
   
E-post: jannicke@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 09
Mobil: (+47) 990 27 633
 
Tore Thrana
Typograf
   
E-post: tore@type-it.no
Tlf. direkte: (+47) 73 84 18 19
Mobil: (+47) 472 80 665
   
 
Elin Verde
Tekstkonsulent
   
E-post: elin@type-it.no
Mobil: (+47) 936 92 001
 
 
     
  
  Norsk English Français Deutsch