• Christian Aalberg
    Christian Aalberg Daglig leder
    christian@type-it.no
    (+47) 73 84 18 08
    (+47) 918 28 262
  • Ken Erik Knappe
    Ken Erik Knappe Typograf/produksjonsansvarlig
    ken@type-it.no
    (+47) 73 84 18 07
    (+47) 915 71 584
  • Arild Bekkadal
    Arild Bekkadal Ansvarlig for IT og utvikling
    arild@type-it.no
    (+47) 73 84 18 12
    (+47) 913 88 483
  • Rune Silvik
    Rune Silvik Typograf/produksjonsansvarlig
    rune@type-it.no
    (+47) 73 84 18 04
    (+47) 984 21 300
  • Merete Kulset
    Merete Kulset Grafisk designer & art director
    merete@type-it.no
    (+47) 73 84 18 15
    (+47) 906 74 923
  • Ole Kristian Vaagland
    Ole Kristian Vaagland Grafiker
    ole@type-it.no
    (+47) 73 84 18 13
    (+47) 922 33 461
  • Hilde Silvik
    Hilde Silvik Typograf
    hilde@type-it.no
    (+47) 73 84 18 18
    (+47) 412 35 445
  • Jannicke Skibnes
    Jannicke Skibnes Grafiker
    jannicke@type-it.no
    (+47) 73 84 18 09
    (+47) 990 27 633
  • Mari Røstvold
    Mari Røstvold Grafiker
    mari@type-it.no
    (+47) 73 84 18 17
    (+47) 481 89 361
  • Tore Thrana
    Tore Thrana Typograf
    tore@type-it.no
    (+47) 73 84 18 19
    (+47) 472 80 665
  • Elin Verde
    Elin Verde Tekstkonsulent
    elin@type-it.no
    (+47) 936 92 001
  • Jørgen Aunaas
    Jørgen Aunaas Styreleder
    jorgen@type-it.no
    (+47) 73 84 18 02
    (+47) 911 91 800